logo logo

Міша Правильний та Гоня випустили кліп «Шо ти мелеш?»

Міша Правильний та Гоня випустили кліп «Шо ти мелеш?»

Новий трек від Міші Правильного та Гоні «Шо ти мелеш?» – це інтро до однойменного спільного альбому реперів, який вийде 28 лютого.

Це класичний бед-барс реп (гіперболізовані та доведені до абсурду панчлайни) під біт від Сира Сороки. За словами артистів, трек не відповідає настрою майбутньої платівки, адже здебільшого вони готують соціальний реп.

Також як Міша, так і Гоня цьогоріч планують випустити великі сольні платівки.

Читай також