logo logo

PASKUDNYK та dimbee «Плачуть небеса»

PASKUDNYK та dimbee «Плачуть небеса»

Через рік паузи PASKUDNYK повернувся із синглом «Плачуть небеса», записаним у колабі із dimbee.

У треці із мелодійним детройт-бітом від Deso Morphine артисти зізнаються у коханні своїм другим половинкам, підкреслюючи важливість емоційної підтримки й ментального здоров’я чоловіків.

На початку наступного року PASKUDNYK та dimbee обіцяють випустити спільний мініальбом.



Читай також