Паліндром «Я боюсь»
Степан повернувся до репу із синглом «Я боюсь», який стане частиною майбутнього альбому «Машина для трансляції снів».
У треці Паліндром відверто говорить про свої страхи. Пісня доповнена тривожним чорно-білим кліпом.
«Іноді вночі перераховую усі свої страхи, дивлячись у стелю. Їх так багато, що не помічаєш, як наступає ранок. Ця робота – це дуже поверхнева ревізія моїх страхів, аби зробити її більш деталізованою, потрібен не один альбом», – говорить Степан.
Читай також
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно