logo logo

keeroo «Терапія II»

keeroo «Терапія II»

Інкогніто-репер keeroo, чий реп більше схожий на поезію, покладену на біт, представив семихвилинний трек «Терапія II».

Репер говорить, про те, що є для нього правдою та стверджує, що не бажає піддаватися на нав’язані суспільством правила. Велику частину треку він читає про українську реп-індустрію, з якою не бажає асоціювати свою творчість. Прямолінійні роздуми про стан справ у країні також присутні.



Читай також