logo logo

Гоня випустив діс на гурт ТИСК

Гоня випустив діс на гурт ТИСК

Біф між учасником гурту ТИСК Антоном Назарко і Гонею набирає обертів. Гоня представив однойменну відповідь на трек від Антона «Не домовимось».



Ігор понад 3 хвилини присвячує рядки Антону та, звичайно, нападає (як без цього): звинувачує в нетрушності, говорить про виїзд за кордон учасника ТИСКУ і вказує на слабкий скіл емсі опонента.

На момент публікації цього допису жодної реакції на діс від Антона не послідувало. Чи очікувати на трек-відповідь учасника гурту ТИСК — питання залишається відкритим, однак стає зрозуміло, що Гоня на цьому зупинятися не збирається.

«Лахаєш з козачки, але пишеш десь так само. Не став ніколи поруч нас – я не пишу так відстало»

Читай також