logo logo

Eminem випустив трек «Tobey». На фітах Big Sean та Babytron

Eminem випустив трек «Tobey». На фітах Big Sean та Babytron

Рахуємо дні до головного хіп-хоп релізу літа від Маршала «The Death of Slim Shady (Coup De Grâce)» та слухаємо другий сингл з тейпу «Tobey» за участі земляків з Детройту Big Sean та Babytron.

На обкладинці референс до мему із трьома спайдерменами, а у тексті такий панч: «Якщо Тобі Магвайра вкусив павук, то мене – козел» (ну ви зрозуміли, GOAT).

Також відомо, що цієї п’ятниці вийде екранізація треку від Коула Беннетта. І пам’ятаємо – реліз лонгплею Емінема 12 липня.

Читай також