Троє українців представлять брейкінг на Олімпійських іграх
Учора в Будапешті фінішував останній кваліфікаційний турнір Olympic Qualifier Series, на якому визнали атлетів, які поїдуть на Олімпійські ігри в дисципліні брейкінг.
За результатами турнірів золоті путівки на паризьку Олімпіаду отримали бігерлз Анна Stefani Пономаренко і Катерина Kate Павленко та бібой Олег Kuzya Кузнецов. Вони увійшли у 10 найкращих бігьорлз та 8 найкращих бібоїв світу.
Цьогоріч брейкінг вперше в історії представлений на Олімпійських іграх. Дебют брейкінгу в Парижі відбудеться в урбан-містечку на площі Згоди наприкінці Ігор – 9 і 10 серпня.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
AveKucher дропнув трек «СВИНЯ»
Репер застрибнув на варіацію філі-дріл саунду.
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.