logo logo

Завтра у Харкові зіграє діджей Слеш

Завтра у Харкові зіграє діджей Слеш

Завтра (1 червня) у харківському пабі Кефір зіграє сет один з найкращих скретч діджеїв країни Слеш.

Він обіцяє видати порцію суто олдскульного хіп-хопу. Початок за адресою Героїв Харкова 5 о 18:00. Головна мета благодійного івенту – допомога війську, тож вхід за донат.

Читай також