Гоня та Yaski випустили кліп «Сальто вперед»
Гоня випустив сингл «Сальто вперед» разом із Yaski. Це перший трек з майбутнього продюсерського альбому-компіляції від лейблу Africa Records. Платівка буде збіркою треків, створених в різний час, різними артистами, яких об’єднує продакшн від Yaski і ідейно-атмосферне підґрунтя, що і формує лейбл.
Артисти говорять, що в світі, що палає і тріщить по швах, аби могти зберегти якусь притомність, відчуття себе, потрібно, не зважаючи ні на що, могти відволікатись, саме тому вони записали настільки танцювальний і позитивний трек.
В доповнення сьогодні вийшов кліп, наповнений абсурдними візуалами, що тільки підкреслює легкий настрій пісні.
«Я думаю, що експериментальний хіп-хоп може збирати повні зали»: велике інтерв’ю зі скало
Про британську електроніку, андеграундні вечірки в Мелітополі, виступи з лайв-бендом, скасований сольний концерт та поєднання музики зі звичайною роботою.
рома майк та Матвій М. «Світязь»
Рома Майк анонсував новий альбом, який, за його словами, вже майже готовий.
aaura випустив свіжий сингл та анонсував дебютний EP
Cучасний треп продакшен й іронічні панчі.