J. Cole вибачився перед Кендріком Ламаром за діс
Під час фестивалю Dreamville, котрий організовує лейбл репера, J. Cole виступив з трихвилинною промовою, в котрій вибачився перед Кендріком за діс, що з‘явився на його новому альбомі «Might Delete Later».
«Я так пишаюся цим проєктом, за винятком однієї частини. Одна частина цього лайна змушує мене відчувати, що це найвідстійніше лайно, яке я зробив у своєму довбаному житті. Так? І я знаю, що це не те, що багато хто хоче почути.”
Я був збентежений, тому що, по-перше, я знаю своє серце і знаю, як я ставлюся до своїх колег, до цих двох хлопців, з якими я був благословенний навіть стояти поруч у цій грі, не кажучи вже про те, щоб гнатися за їхньою величчю. Тож я почувався не в своїй тарілці, тому що я навіть не відчуваю цього. Але світ хоче бачити кров. Не знаю, чи зможете ви це зрозуміти, але світ хоче побачити кров.
Це лайно порушує мій спокій. Тож сьогодні ввечері я хочу сказати, що в розпал того, як я це роблю, намагаючись знайти якийсь підступ і принизити каталог цього хлопця і його велич, я хочу сказати просто зараз, скільки людей вважають Кендріка Ламара одним із найвидатніших виродків, які коли-небудь торкалися до клятого мікрофона? Dreamville, ви всі любите Кендріка Ламара, вірно? Як і я.
Тож я просто хочу прийти сюди і публічно сказати: “Братане, це було найвідстійніше, найдурніше лайно”. Я кажу все це, щоб сказати, що це змусило мене відчути себе так само, як 10 років тому, коли я рухався неправильно. І я молюся, щоб Бог повернув мене до моєї мети і мого шляху, я молюся, щоб мій н**** справді не почувався так, а якщо відчув, то я підставив своє підборіддя. Зроби свій найкращий постріл, я прийму це лайно на своє підборіддя, хлопче, роби те, що ти робиш. Все добре. Це любов. І я молюся, щоб ви всі пробачили мене за цей промах, і я зміг повернутися на свій істинний шлях. Тому що я не збираюся вам брехати. Останні два дні були жахливими. Це дало мені зрозуміти, як добре я спав останні 10 років».
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.
lesfleures «Востаннє»
Невдовзі після релізу свого другого альбому «Талант.» lesfleures випускає новий сингл «Востаннє». Це мелодійний треп із клубною енергією і бек-вокалом від badactress, який нагадує хук хіта Джастіна Тімберлейка «Rock Your Body».
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.