Реслінг WWE повертається в Україну: «Кислий борщ мені в стаканчик»
Вперше з 2013 року на українські екрани повертається реслінг WWE, котрий зробив дитинство незабутнім для багатьох молодих українців на каналі QTV.
Трансляцію головної події в індустрії WrestleMania 40 проведе Київстар ТБ, а коментатором буде Олександр Белкін, котрий був незмінним українським голосом шоу понад п’ять років. Він озвучив тизер майбутньої події.
Івент транслюватимуть 6-7 квітня. Головний матч Реслманії цьогоріч – Двейн «Скала» Джонсон (він повертається на ринг вперше за 11 рокіу) та Роман Рейнс проти Коді Роудса та Сета Роллінса.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт