RUSIIICK та Misha Substance представили альбом «REACTOR»
Резиденти лейблу Polygon RUSIIICK та Misha Substance представили платівку «REACTOR». У експериментальній роботі автори міксують свій електронний досвід із давнім захопленням важкою музикою, металевими рифами, брейкбітом та агресивним речитативом.
Свій саунд вони порівнюють з відчуттям граничного стану внутрішнього реактора, який от-от вибухне від тиску зовнішніх обставин та персональних рефлексій, а напруга, що зростає протягом треклиста з десяти робіт тільки посилює динаміку цих «реакцій».
«Це наш погляд на важку сучасну музику, який ми хотіли б поширювати далі. Таким рішенням ми прагнули передати перманентний стан людства, в якому ми зараз знаходимось як на локальному, так і на міжконтинентальному рівнях. Перебуваючи на порозі третьої світової війни, кліматичних катастроф та інформаційних вибухів, кожен з нас проживає сильні внутрішні трансформації, страждає від тиску. Людство ше ніколи не було так близько до наймасштабнішої катастрофи, і про ознаки цих процесів наш альбом», – розповіли RUSIIICK та Misha Substance.
Разом з платівкою вийшов моторошний кліп на сингл «SYSTEMA _ PROTEЗ».
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.