Moor та STAS AZARENKO «Ярема»
Moor разом із STAS AZARENKO випустили сингл «Ярема», присвячений львівському треп-виконавцю G Grizzie.
Трек наповнений кумедними і абсурдними панчами та висміюванням «реперів» з сусідньої недокраїни.
Читай також
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.
Українці з мемфіс-фонк сцени: розповідаємо про найцікавіші імена
Ми зібрали десять імен, котрі регулярно випускають релізи із темним, басовим і моторошним саундом.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.