logo logo

Мініальбом від гурту Корупція «Перша Леді»

Мініальбом від гурту Корупція «Перша Леді»

Проєкт Міші Крупіна гурт Корупція випустив мініальбом на п’ять треків «Перша Леді». Це відверте і щире зізнання Міші таємничій коханій.


«Пісню “Перша леді” я присвятив своїй коханій. Так, я закохався», – говорить артист.

Інші чотири пісні – це рімейки відомих пісень Корупції. Наприклад трек «Красный бархат» тепер переосмислений під назвою «Я знов у Харкові».

Читай також