logo logo

Білий Бо та Santorin випустили кліп «Краще ніж ти»

Учасник гурту BOTASHE Білий Бо об’єднався з Santorin у новому синглі «Краще ніж ти». Обидва репери видали технічні куплети, на яких продемонстрували сильні сторони свого флоу.

«Ця пісня про людей, які вважають, що знають краще за тебе: “як тобі жити”, “що тобі робити”. Але вони забувають один важливий момент: “не потрібно лікувати того, хто сам собі лікар”», – описали трек артисти.



Читай також