logo logo

Diss One дропнув сингл «¿Cómo está?»

Diss One дропнув сингл «¿Cómo está?»

Diss One випустив черговий міцний сингл «¿Cómo está?». Це друга колаборація з мексиканським бітмейкером 6IXXX.

Два тижні тому вони представили перший спільний трек «Мотель».



Читай також