Tyler, the Creator не випустить альбом цьогоріч
За традицією Tyler, the Creator випускає новий студійний альбом кожні два роки. Останній повноформатник «CALL ME IF YOU GET LOST» вийшов у 2021-му, а єдиним релізом цьогоріч стала делюкс-версія тейпу.
Тайлер повідомив, що окрім делюксу релізів більше не планується. Чутки про новий альбом з’явилися після інтерв’ю Тайлера і Фаррелла для GQ, опублікованого наприкінці серпня. В ньому Тайлер поділився, що у нього є «божевільний альбом, який вийде дуже скоро». Як виявилось мова йшла саме про делюкс, а інтерв’ю було записано у лютому ще до релізу «CALL ME IF YOU GET LOST: The Estate Sale».
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Українці з мемфіс-фонк сцени: розповідаємо про найцікавіші імена
Ми зібрали десять імен, котрі регулярно випускають релізи із темним, басовим і моторошним саундом.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».