Даша Астаф‘єва створила додаток з аудіокнигами Under Books
Співачка і волонтерка Даша Астаф‘єва запустила додаток з аудіокнигами Under Books. Це мобільний застосунок, в якому доступні різні книжки українських авторів, які озвучили українські артисти.

Над озвучкою книг працювали Даша Асафʼєва, Даніела Заюшкіна, Міла Єрьоміна, Володимир Дантес, Роман Мещеряков, Вʼячеслав Скорик і Тетяна Гончарова.
Метою створення додатка є заглиблення і вивчення української культури та свого коріння:
«Рік, цілий рік ми озвучували книжки з професійними читцями й українськими артистами. Замовляли обкладинки у відомих українських художників. Вклали такий шматок себе. Я оголялася тілом багато разів, але так — душею — вперше. Запрошую вас зануритися в українську літературу й залишитися з нею назавжди. Відкривати її — таке задоволення», – говорить Даша.
Серед функцій Under Books – пошук та покупка книг, налаштування шрифтів, фоновий режим та прослуховування паралельних доріжок. Наразі додаток доступний лише у App Store, на Andriod він з’явиться пізніше.
Каньє Вест виступить в росії
У 2024 році Вест уже приїздив до Москви.
Путівник від редакціїпо Brave! Factory 2026. Вже традиційно збираємось на головний фестиваль незалежної музики в країні
Розповідаємо про артистів та чому варто послухати на фестивалі саме їх.
Військові Третього армійського корпусу записали альбом «1654» на унікальному музично-мілітарному кемпі
Вийшов експериментальний хіп-хоп реліз із дев’яти треків.