Lil Uzi Vert провів останні сім місяців в рехабі
У інтерв’ю журналу 032c Lil Uzi Vert розповів, що провів останні сім місяців у рехабі та перестав вживати наркотики.
Ось що він сказав:
«Мені пощастило, що в моєму житті є люди, які справді піклуються про мене і мій добробут. Зокрема, Дезіра Перез, яка допомогла мені потрапити в цю програму. Я не хотіла цього робити, але мені довелося. Зараз я можу сказати, що це був чудовий вчинок.
Я провів у реабілітаційному центрі сім місяців. Перші півтора місяця були важкими, але потім стало легко, бо люди там стали моєю сім’єю. Вони показали мені так багато різних виходів і способів впоратися з життям. Ми проводили багато групових бесід, багато писали на дошках. Я був упевнений, що це не спрацює, але, на диво, це досить ефективно».
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Future і Tyla записали офіційний саундтрек Чемпіонату Світу з футболу у США та Канаді
Дивимось кліп «Game Time».