Завтра у Львові відбудеться вечірка «ТЕХНО ЕЛЕКТРО СТАНЦІЯ»
Завтра (29.04) у Львові відбудеться друга вечірка ТЕС (ТЕХНО ЕЛЕКТРО СТАНЦІЯ) на яку запросили із шоукейсом столичний лейбл Polygon.
Відкриватиме вечірку локальна артистка NÓTT котра готує інтро сет з міксу швидкого брейкбіту в поєднанні з детройт електро. Продовжать івент MAAT із фірмовими ламаними ритмами та дует діджеїв SVZZ & CANTRUST.
Хедлайнерами вечірки стануть три київських артисти – PLEDOV, RUSIIICK та Sub Stance, які приготували спеціальну програму, в якій буде поєднано діджей сет, гітару та голос Русіка за мікрофоном.
Квитки можна придбати за цим посиланням.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.