Ice-T отримав зірку на Голлівудській алеї слави
Піонер гангста-репу та актор Ice-T отримав зірку на Алеї слави в Голлівуді. Про це стало відомо на наступний день після 65-річного ювілею репера.
Ice-T був засновником реп-метал гурту Body Count та знімався у стрічках «Нью-Джек-Сіті», «Рикошет», «Гра на виживання», серіалі «Закон і порядок» та багатьох інших картинах.
Магнум опусом репера є платівка «O.G Orirginal Gangster» 1991 року. Альбом посів 15 місце в хіт-параді Billboard 200 і 9 місце в чарті найкращих R&B/хіп-хоп альбомів. Також альбом увійшов до списку 100 найкращих реп-альбомів за версією The Source та книги «1001 альбом, який ви маєте почути перед смертю».
У розмові з Variety Ice-T розповів, що ніколи б не повірив, якби хтось сказав йому на початку кар’єри, що він отримає зірку: «Коли я почав записувати пісні, я прийшов у музичний бізнес не з думкою, що стану зіркою. Я просто хотів побачити, чи зможу я отримати фан-базу. Я не хотів бути найкращим репером. Я просто хотів бути згаданим серед великих: LL Cool J, Run-DMC», – сказав Ice-T.
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
lesfleures «Востаннє»
Невдовзі після релізу свого другого альбому «Талант.» lesfleures випускає новий сингл «Востаннє». Це мелодійний треп із клубною енергією і бек-вокалом від badactress, який нагадує хук хіта Джастіна Тімберлейка «Rock Your Body».