Linkin Park презентував анімаційний кліп «Lost»
Linkin Park презентував анімаційний кліп на трек «Lost», який був записаний для лонгплею 2003 року «Meteora», але не потрапив у фінальну версію.
Кліп створений за допомогою штучного інтелекту, який перетворив архівні кадри виступів гурту на аніме-екранізацію.
Платівка «Meteora» є найпопулярнішою в гурту. Делюкс-версія вийде 7 квітня, куди увійдуть невидані треки та концертні записи синглів.
Читай також