Спільний трек від нестор і Tery «Високо»
нестор презентує другий сингл зі свого дебютного альбому, прем‘єра якого відбудеться вже у лютому.
«Високо» — це пісня про пошук гармонії між собою та Всесвітом, між реальним і бажаним.
«Здається, для того, щоб осягнути гармонію, впершу чергу варто зануритися на дно власної душі», — коментує ідею треку артист.
Гостьовим куплетом доповнює трек Tery. Незвичний для нестора саунд демонструє нові грані його творчості.
«Навіть, якщо навколо тільки пустота і пітьма, пам‘ятай – в твоєму серці багато чистого світла», — додає нестор.
Читай також
AveKucher дропнув трек «СВИНЯ»
Репер застрибнув на варіацію філі-дріл саунду.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт