badactress презентувала сингл «не стало»
badactress презентувала свій третій сингл, разом із яким вийшла й зворушлива мінімалістична екранізація.
Пісня «не стало» — про нестерпний біль від втрати рідної людини.
«Я присвячую цю пісню двом рідним та близьким для мене людям, чий останній подих вкрав січень і перетворив на порив морозного зимового вітру. Нехай мої зіроньки сяятимуть яскраво і не згасатимуть у пам‘яті моїй та моєї сім‘ї», — коментує артистка нову роботу.
Саундпродюсером треку badactress традиційно став Krechet.
Читай також
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.