Гоня викликав на батл Kalush
У своєму інстаграмі Гоня виклав ряд сторіс, в яких жорстко відзивається про лейбл ENKO і зокрема викликає на реп батл Олега Псюка з гурту Kalush.

«Блять попросіть Клименка найняти для Псюка гострайтера, бо то пізда. То сама чмошна блять група в Україні. Лідер групи повний довбойоб, графоман, профан і всі існуючі слова в тому ряді» – написав Гоня.

Минулого року Гоня вже дісив Kalush у треці «Демарш», але відповіді від Псюка так і не отримав.
Приводом нової заяви став останній відверто поганий сингл Kalush і Skofka «Батьківщина», в якому артисти лейблу знов виїжджають на темі шароварщини, а рядок: «Воля – це дівчина, що любить дім, тільки русским би не дала», – просто не має права на існування в українській музиці.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».