A$AP Rocky «Shittin’ Me»
A$AP Rocky представив трек «Shittin’ Me», який став офіційним саундтреком нової відеогри Need for Speed Unbound.
У треці Ракім нищить важкий басовий біт своїм флоу. Цікаво, що цей трек не новий: сніпет вже чотири роки гуляє мережею, а сам Rocky виконував його наживо кілька разів, наприклад на фестивалі Camp Flog Gnaw 2018.
Флако також присутній у новій грі Need for Speed Unbound. Він з’явився у трейлері, як обличчя гри, та показав свій справжній кастомний Mercedes-Benz 190E. Гравці зможуть позмагатися з ним в ігровому режимі, а переможець стане власником його віртуального авто.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».