«Палає» – Міша Крупін записав пісню про Кримський міст
Міша Крупін презентував пісню і анімаційне відео під назвою «Палає». композиція присвячена українській розвідці та підриву Кримського мосту.
Музикант написав цю пісню після вибуху всього за 15 хвилин, адже був під сильним враженням.
«Якщо хтось скаже, що я знав про цю новину заздалегідь, то про це знала вся Україна. Ми чекали, чекали і нарешті дочекалися! Коли писав пісню, я був впевнений на всі 100%, що саме так і буде» – розповів Крупін.
В анімаційному відео зображено те, що станеться неодмінно, а саме Москву у вогні та повернення українських земель нашими збройними силами.
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно