badactress презентувала другий сингл «Абонент»
Співачка badactress презентувала свій другий сингл із кліпом «Абонент». У свіжій пісні артистка продовжує співпрацювати із репером та саундпродюсером Krechet та підіймати важливі для підлітків соціальні теми.
У кліпі badactress висвітлює таке явище, як сталкінг у соцмережах з боку експартнера. Вона намагається втекти від нав’язливого переслідування колишнього, який забрався їй в голову. Щоб показати цей стан, на голові співачки з’являється дивний телефон, сплетений з її волосся.
«Соціальна відповідальність у соцмережах, дбайливе ставлення до себе та оточуючих, особливо колишніх – це те, про що треба говорити ще більше» – коментує нову роботу badactress.
Кінець кліпу став відсиланням до Біллі Айліш, з якою порівнюють badactress.
Читай також