Wizkid презентував сингл «Bad To Me»
Нігерійський артист Wizkid презентував свіжий сингл «Bad To Me» в якому сумістив мелодійний амапіано (піджанр південноафриканського хаусу) та класичний афробіт.
Для Wizkid це перший сольний трек після релізу делюкс-версії альбому «Made In Lagos» минулого літа. Нещодавно Каньє Вест неочікувано назвав найкращу пісню всіх часів, його вибір пав на трек Wizkid і Tems «Essence» саме з цієї платівки.
Після цієї заяви про виконавця дізналися ті, хто навіть не знав про його існування, а прослуховування роботи «Made In Lagos» різко злетіли. Чергове підтвердження того, що Каньє – сучасний Мідас.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.