ліл чіпсік — «ліл чіпсік» (feat. YungKerya, blessbaby & gothique)
«Мені 10 років, я з України, вона гола. Я люблю колу, мацаю попу. Якщо захочу, я буду у топі» — мабуть кожен, хто проводить в тіктоці більше п‘ятнадцяти хвилин, точно чув ці рядки.
Звук з треку молодшого брата репера YungKerya стрімко розлетівся соцмережами й на даний момент вже зібрав майже 20 тисяч відео у тіктоці.
Провокаційний текст, дитячий голос та качовий біт привернули неабияку увагу слухачів, які з інтересом очікували на повноцінну пісню, та хейтерів, які активно критикували хлопчика.
З гостьовими куплетами залетіли YungKerya, blessbaby та gothique.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
YaZheYao та MiruVladeti «Шлях»
Класичний вуличний репрезент із важковаговим треп бітом.
lesfleures «Востаннє»
Невдовзі після релізу свого другого альбому «Талант.» lesfleures випускає новий сингл «Востаннє». Це мелодійний треп із клубною енергією і бек-вокалом від badactress, який нагадує хук хіта Джастіна Тімберлейка «Rock Your Body».