Alexjazz, Oksana Maslo та Roman Sheemy «Грай»
Alexjazz, Oksana Maslo та Roman Sheemy випустили офіційний ремейк пісні «Грай, скрипко, грай!» Тетяни Кочергіної та гурту «Кобза».
Ця пісня вийшла у далекому 1981 році на альбомі Тетяни «Уроки музики». Автор оригінальної музики до композиції – Кирило Стеценко. До речі він дав свій дозвіл на рімейк.
Саундпродюсер Roman Sheemy вдихнув нове життя у пісню, переробивши її у фанковий хаус саунд. Oksana Maslo як завжди прикрасила трек фольклорними заспівами, а Alexjazz зачитав під музику реп.
Читай також
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.