Відео дня: як співає «Азовсталь»
Вчора у мережі з’явилось відео, на якому дівчина та чоловік на заводі «Азовсталь» у Маріуполі співають трек Скрябіна «Спи собі сама» під звуки вибухів.
Дівчину звуть Катерина, їй 21 рік , вона з родом з Тернопільської області. ЇЇ позивний – «Пташка» і зараз вона героїчно захищає нашу державу на заводі «Азовсталь». Катя навчалася в Тернопільському коледжі імені Соломії Крушельницької на співочому відділенні та грала у народному драматичному театрі.
Катя вирішила піти захищати Україну навесні 2021 року, після того, як закінчила курси медичної підготовки. Про те, що вирушила служити спочатку не розповіла своїм батькам, бо боялася, що вони хвилюватимуться. Катерину у мережі знають вже давно, це не перший раз, коли дівчина підіймає бойовий дух товаришів у бомбосховищі своїм співом.
Символічно, що це відео розходиться під час «Євробачення» і за думкою багатьох людей краще характеризує сьогодення нашої країни ніж артист, який представляє Україну на пісенному конкурсі.
ДИСКЕТИ У ШАФІ «Н.С.Д.»
Це канонічний агресивний бум-беп із референсами до Золотої ери хіп-хопу.
Нове ім’я: ДИСКЕТИ У ШАФІ представив дебютний EP «Н.С.Д.»
Цілісний реліз із щільним бум-беп саундом та фокусом на вербальну техніку.
3AKOLOT CYPHER: Оллезі Вбивця, SDU, YaZheYao та Cartel на біті
Репери представили динамічний кліп, знятий у клубі Otel’ під час останнього офлайн батлу.