Артем Лоік випустив трек «Кривавий тан»
Артем Лоік випустив новий трек з агресивною читкою під назвою «Кривавий тан».
Репер використав рядки з Гімну січових стрільців «Ой у лузі червона калина» та адаптував їх під сьогоднішні реалії боротьби нашого народу з ворогом.