logo logo

В Україні зафіксовано першого хворого на коронавірус

В Україні зафіксовано першого хворого на коронавірус

Перший випадок захворювання на коронавірус зафіксували в нашій державі, про це під час брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Інфікована пара приїхала до Чернівецької області з однієї з країн, в яких вірус вже є епідемією. При в’їзді в Україну в них перевірили температуру, але 29 лютого в них виявили симптоми, схожі на коронавірус.

За парою негайно виїхала швидка і доставила людей до інфекційної лікарні.

“Випадок зареєстровано в Україні. Ми почали працювати з контактними особами. Контактних особ не багато. Ці люди перебувають у режимі самоізоляції.” — коментує випадок Ляшко.

Читай також