Гоня (Глава 94) здав трек на батл ПідБіт
Зараз проходить реєстрація на онлайн батл ПідБіт (з деталями можна ознайомитись на сайті проекту). Тема першого відбіркового раунду – «Бестіарій».
Одним з найдосвідченіших учасників батлу є Гоня (Глава 94), який здав на перший раунд класичний дісс.
Неймдропінгу в тексті багато, але основні претензії артиста направлені на Капітана Смоллета (Cresco), з яким Гоня вже батлив двічі (у фіналі 9 сезону і півфіналі 13-го, обидва рази Гоня переміг).
Нагадуємо, що нещодавно Гоня під ніком Володимирович записав дісс на Фріла.
Читай також
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Future і Tyla записали офіційний саундтрек Чемпіонату Світу з футболу у США та Канаді
Дивимось кліп «Game Time».
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.