50 Cent анонсував рімейк фільму «8 миля»
Ще минулого року 50 Cent оголосив що відходить від музики і концентрується на створенні кіно. В інтерв’ю Big Boy’s Neighborhood репер анонсував новий проєкт, яким стане рімейк культового фільму з Емінемом «8 миля».
«Я хочу принести – я збираюся принести, “8 милю” на телебачення», – сказав 50 Cent та підтвердив, що Маршал в курсі його планів.
Наразі серіал вже на стадії виробництва. «Воно буде великим. Я працюю. Я думаю, що це повинно бути для спадщини Емінема, тому для мене важливо, щоб вони це розуміли», – додав Фіфті.
У цьому ж інтерв’ю 50 Cent натякнув, що цього року від нього слід чекати новий альбом за участі Dr. Dre.
СHUPA 12 дропнув альбом «M4S». Це один з найкращих треп проєктів останніх років
Великий реліз з актуальним треп саундом, де спрацювало буквально все.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
YaZheYao та MiruVladeti «Шлях»
Класичний вуличний репрезент із важковаговим треп бітом.