21 Savage випустив саундтрек для гри Call of Duty
Через пару тижнів (10 листопада) вийде нова частина гри Call of Duty Modern Warfare 3. Одним із саундтреків «Call Me Revenge» відмітився 21 Savage з молодим репером d4vd на фіті.
Влітку аватар Севеджа з’явився у іграх Call of Duty: Modern Warfare II та Warzone на честь 50-річчя хіп-хопу.
Читай також
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.
СHUPA 12 дропнув альбом «M4S». Це один з найкращих треп проєктів останніх років
Великий реліз з актуальним треп саундом, де спрацювало буквально все.