logo logo

21 Savage повертається додому

21 Savage повертається додому

Довготривалі проблеми 21 Savage зі Службою імміграції США вирішено і він прямує із першим сольним концертом до Великобританії – країни, де народився.

У 2019 році за нібито прострочену візу його затримала Імміграційна та митна служба США. Тоді репер провів 10 днів у слідчому ізоляторі на півдні Джорджії.

Він переїхав до Сполучених Штатів у 7 років і сказав, що не знав про свій візовий статус. Після трьох років очікування у Федеральному імміграційному суді, зараз питання вирішено. Тепер 21 Savage може спокійно покидати межі США.


Великий сольний концерт пройде 30 листопада в лондонській арені O2.

Читай також