10 цитат Івана Дорна з інтерв’ю Гордону

Іван Дорн завітав у гості до Дмитра Гордона та розповів багато цікавого. Якщо ви не фанат Дмитра, або у вас немає зайвих двох годин – нижче найцікавіші цитати з бесіди.

Половину інтерв’ю Іван давав російською, половину – українською, тож мова спікера збережена.


Про туалетний креатив

“Самое креативное что я создал сидя на унитазе – это моя песня “Целовать другого”, одна из самых больших песен, которая у меня есть, которой я очень горжусь, абсолютно всеми составляющими от аккордов, музыки, мелодии до текста, и того, что она делает с людьми до сих пор”

Про футболку з тризубом на “Новій Хвилі”

Це не був протест. По перше я вийшов на сцену, щоб підтримати свою країну, в першу чергу, це була перша мета з якою я вийшов. Ми приховували, що ми будемо виходити із тризубом і символікою українською від режисерів “Нової Хвилі”, ми сказали їм, що ми вийдемо у чорних костюмах, бо вони запитували в яких саме костюмах ми будемо виходити, якби ми сказали, що ми вийдемо в символіці, вони б заборонили нам це робити, бо це буде транслюватися на каналі “Россия”. Ми приховали це і вийшли й це показали. Таким чином я підтримав свою країну, заявив про свою позицію, що я українець там на міжнародному фестивалі.”

Про скандали за його участю

Про скандали с ним в России: “Скандали це невід’ємна частина шоу-бізнесу, без цього не обійтись на жаль чи на щастя для тих, хто обожнює шоу-бізнес в якомусь ступені в якому його не обожнюю я. І взагалі я себе відношу до музичної індустрії, для мене є різниця між музичною індустрією і шоу-бізнесом, але на жаль я не можу бути повністю в музичній індустрії, бо надто я приваблива фігура, щоб робити рейтинги

Про виступи в Росії

Як приймали російські фанати: “В першу чергу коли я виходжу на сцену за кордоном я виходжу як представник української культури, як український артист, який насичений ДНК, етнікою місцевою, фольклором, мелодикою, гармонією, народною творчістю, все це через мене проходить і трансформується в мою музику. Живучи тут я не можу повз це пройти, це наситило мене за всі ці роки, я в першу чергу через це є українець. Коли я співаю українською мовою “Танець пінгвіна” вони підспівують мені, вони обожнюють Україну через це. Я не вважаю, що через мої виступи в Росії, якимось чином я викликаю там агресію до своєї країни, я вважаю це навпаки щеплення від агресії, бо голос України дуже важливо щоб вони чули”.

Про відміну концерту в Одесі

Испугался ли когда отменили концерт в Одессе: ” Було почуття не те що б страху, проте якоїсь незрозумілості, що мені робити, бо я живу в цій країні, тут народжуються мої діти і коли ти з’ясовуєш, що тебе десь не сприймають в моїй країні, це накладає відбиток чогось дуже важкого і незрозумілого і ти не знаєш як далі рухатись, бо нічого поганого для своєї країни ти насправді не робив”.

Творчість яких колег подобається

Кто нравиться из колег: “Мне много кто нравится, во-первых те, кто выпускаются на Мастерской, они не могут априори мне не нравиться, потому что это то, что мне очень близко. Это Тонка, из-за свежести, альтернативности, текстов и чувств, то же самое Джонатан Ливингстон и их мелодика и народность какая-то. Мне нравится YUKO, к сожалению они закончили уже свою карьєру, очень надеюсь на то что их сочетание этники и электроники все таки еще вернется, оно как никогда актуально и ту нишу, которую они запустили, плюс группа О. Если не говорить об артистах мастерской это Один в каное, какой-нибудь Vivienne Mort. Да блин, у нас огромнейшая куча артистов”.

Про Земфіру

О Земфире: “Я понял почему она Земфира, почему она именно такая, такие текста. Потому что она просто не здороваясь выдернула меня за руку из моей компании, завела в свою компанию и где-то недалеко от своей компании мне сказала: “Ну что, слышала я, была я на твоем концерте, одна песня, которую я застала, проезжала мимо, кто такой Дорн, все говорят Дорн, там было долгое вступление, одна нота, дисонанс, поэтому мне стало скучно и я поехала дальше. Но скажу честно, ты не ложал, и это мне понравилось, потому что те, кто поют лажово пусть в переходах поют”. Земфира офигенная.

Про фобії

Мне трудно в этом признаваться сейчас, но у меня есть фобия большого скопления и внимания людей, это говорю я артист, я не говорю про концерты, это про закулисные истории, масштабные мероприятия, и когда я встречаюсь с большим количеством внимания в мою сторону если я не исполняю роль артиста в этот момент мне становиться некомфортно 

Про непристойні пропозиції

Как то я ехал в метро со своей мамой на вокзал и я почувствовал как к моему пенису что-то тянется, была давка внутри вагона, мне было лет 13-14, я дернулся и увидел как мужчина взрослый в очках убрал руку

Як прожив в США без жінок 

(Гордон запитав у Дорна про те, як під час запису його альбому “OTD” в Америці він із командою впорався із відсутністю дружин та дівчин із ними)

Ну как – дрочили…