10 класних кліпів, які реперам вдалося зняти на карантині

Вимушена ізоляція змусила Drake, Kalush, Freel, Sunsay та інших шукати нестандартні рішення для зйомки нових кліпів. І це чудово! Ось добірка відео, які мало схожі на ті, що виходили у світі до коронавірусу.
Drake «Toosie Slide»

Якщо в тебе такий маєток, як у канадської суперзірки, то зняти кліп вдома — не проблема. Просто пройшов з зали до кухні, а звідти — у двір, от чотири хвилини й минуло.
Kalush “*обаний вірус”

Завдяки цьому відео ми дізнались, що Псючий Син не тільки репак навалює технічно, а ще й млинець на сковорідці вправно підкидає.
Rich Brian, Guapdad 4000 «Bali»

Карантин змусив відмовитися від зустрічей з друзями, але він не завадив реперу Rich Brian відправити їм подарунки дроном та зняти їх реакцію на відео.
Freel “Санітайзер”

Очевидний, але зовсім не простий для реалізації вихід з карантинних обмежень — анімовані відео. У Freel воно доволі просте, зате там стільки всього напаковано у дві хвилини хронометражу, що одного перегляду точно буде замало.
Lil Uzi Vert, Future “Wassup”

У кліпі Lil Uzi Vert та Future артистам підспівують Кім Чен Ин, Фріда Кало, Майкл Джексон та ще з півсотні знаменитостей. Це стало можливим завдяки технології deepfake — виявляється, вона годиться не лише для того, аби обличчя Галь Гадот у порнушку вставляти.
Delta Arthur “Коронавирус”

Delta Arthur ну просто не міг не скористатися панікою навколо коронавірусу та зняв пранк-кліп. Розіграші там такі: він сідає поряд з незнайомцями, потім йому телефонує “лікар” та повідомляє невтішний діагноз. А далі починається дічь.
6ix9ine “Gooba”

Дикувате відео, яке репер зняв щойно вийшов з тюрми в одній з кімнат маєтку, побило рекорд як реп-кліп з найбільшою кількістю переглядів за добу. У “Gooba” їх було 43 мільйони. А зараз — набагаааато більше.
Sunsay, The Soul Surfers “Не переживай”

Гурт The Soul Surfers записує вінтажний соул-фанк у кращих традиціях середині минулого сторіччя та продукції студії Motown Records. Спільно з нею Sunsay записує новий альбом. Зверніть увагу, що у кадрі ніколи не з’являється більше однієї людини. Джемити — круто, але здоров’я — приорітет.
DaBaby, Youngboy NBA “Jump”

Кліпом, знятим удома, вже нікого не здивуєш. А як щодо кліпу, де будинок ретельно прибирає група клінерів у костюмах хімзахисту, а на їх фоні флексять дві молоді реп-зірки?
Yarmak “На экзамен”

Випускники цього року потрапили у наднестандартну ситуацію, коли навчатися — а комусь і здавати іспити — довелося вдома, поки у вікні “зуму” за ними спостерігав викладач. Цій ситуації присвячено кліп Ярмака, який, за його словами, через введення карантину довелося неодноразово переробити. Але трішки лякають масові сцени, це ж небезпечно!