Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Відео
7 марта 2017, 12:30

Бумбокс «Колишня»

Зовсім нещодавно Бумбокс презентував сингл «Колишня», який увійде в наступний альбом гурту під назвою «Голий король». Оскільки прес-релізи у Бумбокса завжди ідеальні, ми традиційно перейдемо до них, надавши слово солістові гурту Андрію Хливнюку та його дружині Анні Копиловій, яка стала режисером кліпу «Колишня». 

Анна Копилова про кліп “Колишня“: “Мені здається, це відео про нелюбов до себе. Це те відчуття, яке гальмує нас, змушує нас залишатися в минулому. Ми всі чиїсь колишні. Прощаючись із кимось давайте не втрачати лице. Любіть себе! Піс. 
P.S. І відповідаючи на питання, як мені працювалося, - дуже складний проект, напевно якась колишня наврочила.“

Андрій Хливнюк про клiп “Колишня“: “Під час зйомок кліпу не обійшлося без курйозів. Знімальний процес тривав майже добу, ми зібралися в павільйоні на вулиці Лепсе. І якщо музиканти почали з'їжджатися на майданчик на дванадцяту годину, постановники, які встановлювали ферми і екрани, працювали з п'ятої ранку. Весь знімальний день був присвячений Бумбоксу - ми знімали, точніше, намагалися знімати синхрони. Техніка робила все можливе, щоб не дати нам виконати задумане - все було перевірено десять разів, але як тільки ми починали грати, гасли екрани. Якщо екрани не гасли, зображення, яке виводилося на них, було розмитим. Якщо група була готова грати, оператор на крані був готовий до зйомки - вимикався комп'ютер, з якого на екрани виводилося зображення. Ми підключили генератор, щоб працювати не від мережі. Він пропрацював 10 хвилин і вимкнувся. Знімати ми почали близько восьмої вечора. І хоча команда на майданчику була супер-профі, поки дружина нашого відеорежисера не народила дитину, процес “не йшов“. Як тільки наш Артур Радько став щасливим батьком, все запрацювало ідеально. І ось як після цього не вірити в забобони?“

Опубликовано 7 марта, 12:30