Видання Rolling Stone виклало рейтинг 200 найкращих хіп-хоп альбомів всіх часів

Видання Rolling Stone опублікувало рейтинг 200 найвеличніших хіп-хоп альбомів всіх часів. Звичайно, однозначної думки про позицію тої чи іншої платівки бути не може, але авторитетність Rolling Stone беззаперечна.

Дивимось, хто опинився на перших місцях та чиї позиції у рейтингу вкрай суперечливі та дивні.

Перша десятка хіп-хоп платівок за версією Rolling Stone

  1. The Notorious B.I.G. «Ready to Die» (1994)
  2. Outkast «Stankonia» (2000)
  3. Jay-Z «The Blueprint» (2001)
  4. Public Enemy «It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back» (1988)
  5. Kendrick Lamar «To Pimp a Butterfly» (2015)
  6. Kanye West «My Beautiful Dark Twisted Fantasy» (2010)
  7. Missy Elliott «Miss E… So Addictive» (2001)
  8. Wu-Tang Clan «Enter the Wu-Tang (36 Chambers)» (1993)
  9. A Tribe Called Quest «The Low End Theory» (1991)
  10.  Lauryn Hill «The Miseducation of Lauryn Hill» (1998)


Кожен з цих альбомів справжня класика хіп-хоп культури. Так, звичайно всі альбоми не можуть потрапити до першої десятки, але є ті ім’я, відсутність яких дивна. Наприклад, на перших сходинках ми не бачимо жодного альбому Eminem та 2Pac. «The Marshall Mathers LP» зайняв 25 сходинку, а легендарний «All Eyez on Me» – 29.


На першій сходинці тріумфував The Notorious B.I.G. з альбомом «Ready to Die», який поділив реп на до та після і став рубежем переходу із золотої ери хіп-хопу до сучасності.


Те, що альбом Jay-Z «The Blueprint» має бути у першій трійці не викликає сумніву у жодного, хто шарить за хіп-хоп культуру. Без коментарів «The Blueprint» – третє місце.


Друге місце дісталося гурту Outkast та платівці «Stankonia». Рекомендуємо прочитати наш матеріал та дізнатися, чому без цієї роботи не було б сучасного репу.


Єдині жінкі у десятці – велична Missy Elliott та Lauryn Hill. Третій альбом королеви хіп-хопу «Miss E… So Addictive» безперечно заслуговує на найвищі позиції, а дебютник від Lauryn Hill «The Miseducation of Lauryn Hill» 1998 року впевнено замкнув топ 10.


Містер Вест зайняв шосту сходинку зі своїм найкращим альбомом у кар’єрі «My Beautiful Dark Twisted Fantasy». Ця монументальна робота змінили хіп-хоп 10-х і кардинально переосмислила підхід до створення музики.


Все ж таки неочевидних та навіть абсурдних рішень у рейтингу вистачає. Якимось чином альбом Cardi B «Invasion Of Privacy» опинився на 16 сходинці і це вище ніж «Illmatic» Наса, «The Infamous» від Mobb Deep, «Doggystyle» Снупа та «good kid, m.A.A.d city» Кендріка.

За словами видання, цей рейтинг «торкається кожного важливого моменту в еволюції жанру». Неймовірна робота Rolling Stone це енциклопедія хіп-хопу. Читайте, дивіться та вивчайте цей рейтинг і зануртеся глибше у світ хіп-хопу.