Він створював альбом чотири роки – JID «The Forever Story»

Представник лейблу Dreamville JID презентував третій студійний альбом «The Forever Story» і після цієї роботи він остаточно відхрестився від клейма «протеже J. Cole», яке переслідувало його всю кар’єру.


Репер працював над платівкою довгих чотири роки, останній альбом вийшов у 2018-му і став одним з найкращих релізів року. «The Forever Story» – це історія життя темношкірого хлопця з Атланти, яке сповнене криміналу, сімейних проблем, наркозалежності, хаслу на вулиці та смертей близьких. Також це ретроспектива кар’єри JID та труднощів, які йому вдалося подолати на шляху до мрії.

Концептуальність альбому підкреслюють візуалайзери до кожної пісні та обкладинка, на яких ми бачимо різних людей та їх долю заручників гетто.


В роботі взяли участь Kenny Mason, 21 Savage, Lil Wayne, Lil Durk, EarthGang, Ari Lennox та Yasiin Bey. Окрім неймовірного текстового наповнення треба виділити музичну складову: на релізі немає топорних треп бенгерів, кожен семпл, мелодія та інструмент стоїть на своєму місці й захоплює пропрацьованістю суміші саунду та флоу.