Слухай новий EP від Novelist «4 Tha Homiez»
Нового матеріалу від Novelist ми не чули вже давно. Останнім великим релізом став мініальбом «Inferno» 2020 року. Сьогодні емсі з Лондону випустив новий EP «4 Tha Homiez», в якому продовжує експериментувати.
В новому релізі Novelist віддає шану Західному узбережжю і впливу цієї музики на його покоління.
Завдяки використанню G Funk семплів із синтезаторними мелодіями та важким басами артист передав той самий класичний саунд Західного узбережжя через призму свого власного стилю і читки.
«Я зробив це для своїх друзів. Хочу підкреслити, що люди можуть знати мене лише на поверхні, але насправді вони мене не знають зовсім. «4 Tha Homiez» – це колір нашої палітри, котрий показує вплив на наше дитинство, це шана звуку, який ми любили і під який їздили. Це зроблено для нас!» – розповів Novelist у коментарі виданню Hypebeast
Читай також: Novelist: на захисті грайму. Новий кліп та екскурс в творчість «голосу лондонських вулиць»
Some People анонсували колаборацію з Tresor Foundation
Вона стане знаком підтримки й солідарності зі становленням нової української електронної сцени.
Другий сезон проєкту «Splash» стартує в серпні
Перші зйомки відбудуться під час дводенної події в Центрі «Some People» у Харкові.
«Я думаю, що експериментальний хіп-хоп може збирати повні зали»: велике інтерв’ю зі скало
Про британську електроніку, андеграундні вечірки в Мелітополі, виступи з лайв-бендом, скасований сольний концерт та поєднання музики зі звичайною роботою.