Otoy та Koloah закликають молодь прийти на місцеві вибори в новому відео

В своєму новому відео Otoy закликає українців не бути байдужими до власної країни та прийти на місцеві вибори.
«Bayduzhe» — трек, спродюсoваний Koloah та підкріплений дуже стильним відеорядом.


View this post on Instagram

ЦЕ НЕ ПОЛІТИКА, це життя. Те що нас оточує коли Ми йдемо оформляти своє авто, даємо шанс державній лікарні за потреби полікувати зуби або допомагаємо нашій бабці прожити бо мала пенсія боляче тягне й без того важку старість. В Україні Ти можеш бути будь ким по кольору, гендеру, бажанню кохати чи вірити. Єдине, яким Ти можеш бути досить сумнівно — аполітичним. Апарат держави та усіх пов‘язаних сфер оточує нас у побуті повсюди. Якщо стараєшся бути поза грою — лицеміриш собі, бо певні погляди на ситуацію маєш точно. БАЙДУЖЕ ХТО ТИ — ЯКЩО ТОБІ НЕ БАЙДУЖЕ. Нам не дарма дали право голосу так само як дідусям чи бабусям, що активно вибирають майбутнє, то ж будучи «соціально усвідомленими» — давайте спробуємо бути ними до кінця і матимемо час на інвестицію або хоча б її спробу у майбутнє. 25 жовтня — місцеві вибори, знайди час. Трек OTOY — BAYDUZHE (prod. KOLOAH) вийде на стрімінгах вже незабаром.

A post shared by OTOY (@ddrofa) onСам автор коментує свій дроп так: «Байдежу хто ти — якщо тобі не байдуже. Нам не дарма дали право голосу так само як дідусям чи бабусям, що активно вибирають майбутнє, тож, будучи «соціально усвідомленим» — давайте спробуємо бути ними до кінця…
25 жовтня — місцеві вибори. Знайди час».

Пісня є офіційним саундтреком кампанії «Байдуже», організованої в рамках програми сприяння громадській активності «Долучайся» USAID/ENGAGE.