Оголошуємо переможців Rap.Ua Awards 2020

Третя премія RAP.UA Awards пройшла в онлайн-форматі і це був для нас дуже яскравий досвід. 

По-перше, ми провели конференцію стрітвіру та соціальних ініціатив SSWEEP Talks з провідними українськими та іноземними змінотворцями. Пул спікерів був доволі цікавим: Олесь Зазулін (Засновник, операційний директор ГО Інша Освіта), Дібрівний Дмитро (SEO SSWEEP), DJ LiKWUiD (dj, emcee, music curator and artivist), Аліна Ханбабаева (директор фестивалю соціальних іновацій та нової музикальної програми «План Б»), Андрій Міщенко (co-founder branding Büro 22, head of the creative ISD group) та Марго Гаряжа (art director branding büro 22), Анна Потьмкіна (кураторка галереї Асортиментна кімната), та Антон Назарко (засновник порталу rap.ua).По-друге, конференцію було заміксовано з крутими лайвами, на які залетіли PVNCH, Otoy, XXV кадр, Dilla Dank, Keysee, Wavy Dem, C23 та НКНКТ. 

І по-третє, ми зняли документальний фільм. 

На етапі підготовки ми проїхалися 4 українськими містами (Харків, Львів, Івано-Франківськ, Київ), познайомилися з багатьма цікавими людьми та відзняли тонну матеріалу. 

Найцікавіше увійшло до фільму, присвяченого премії, в якому, окрім нагородження головних реп-героїв року, ми поспілкувалися про жанр з найцікавішими учасниками процесу під назвою «Український реп». 

У всіх спікерів різні точки зору щодо призерів та індустрії в цілому, але одна теза все ж таки була спільною — наш реп живий і у нього велике майбутнє. 

Ми раді бути учасниками змін у жанрі і сподіваємось робити свій внесок і далі. Як сказав у фільмі Андрій Іноземцев: «Якщо ми хочемо пограбувати банк, треба робити підкоп». Не впевнені, що точно знаємо, що він мав на увазі, але ми згодні. Що стосується самої премії — там була справжня «заруба». Кожен з номінантів (і це не просто оскарівський штамп) заслуговував на винагороду, але статуетка лише одна на категорію, тому все сталося так як сталося. 

Публікуємо результати, а також дякуємо всім, хто взяв участь у цій події — артистам, команді та, перш за все, читачам нашого порталу.