Нове ім’я: дивимось кліп артиста Bangladaj “Kenguru”

До нашого поля зору потрапила відеоробота артиста Bangladaj “Kenguru”. В ній мікс атмосферної ретро-картинки та крутого саунду привертає увагу чи не с перших секунд і ми вирішили дізнатися про артиста детальніше.Bangladaj – представник Охтирки, підписант Black Beats. В момент, коли артист відправив демо “Kenguru” на пошту київського лейблу, він думав про завершення музичної діяльності через відсутність фідбеку:

“Я з тих людей, які самі собі пишуть біти і зводять треки, довелося навчитися цього, тому що для мене це було дорого. Я багато писав, вбивав весь свій час в музику, але в той момент коли ти розумієш, що в тебе роками нічого не виходить, а крім музики нічого не цікавить, ти опускаєш руки.

У моєму місті купа талановитих хлопців, які потрапили в ту ж ситуацію, але знайшли себе в іншому. Після довгого простою, все зваживши, я вирішив почати з нуля, при цьому пообіцявши собі, що якщо і цього разу нічого не зрушиться – ставлю крапку. Записую перший трек (Kenguru) і відправляю на пошту Black Beats.”, – коментує співпрацю з лейбом артист.

В даний момент артист займається написанням свого дебютного альбому.