Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
7 августа 2017, 11:58

Власник ексклюзивного альбому Wu-Tang Clan може сісти на 20 років

Мільйонер Мартін Шкрелі став широко відомий після того, як його фармацевтична компанія Turing Pharmaceuticals, придбавши права на виробництво використовуваних в терапії ВІЛ-інфекції ліків дараприм, підняла ціну на препарат в 41 раз.
Для любителів хіп-хопу Шкрелі в першу чергу цікавий тим, що він є власником єдиної копії альбому «Once Upon In Shaolin» групи Wu-Tang Clan. Цей альбом він купив за два мільйони доларів і, кажуть, він далеко не настільки крутий, як ранні роботи колективу.

В кінці минулого тижня в Нью-Йорку присяжні визнали Мартіна Шкрелі винним в шахрайстві з цінними паперами і в злочинній змові. Він був також виправданий за п'ятьма епізодами злочинної змови.

Покарання Шкрелі буде призначено пізніше. Як зазначає Reuters, за шахрайство з цінними паперами його можуть засудити до тюремного ув'язнення на термін до 20 років, однак у подібних справах підсудних рідко засуджують до максимального покарання.

Цікаво, що Шкрелі в минулому році обіцяв, що в разі перемоги Трампа він викладе в інтернет ексклюзивний альбом Wu-Tang Clan. Трамп, як відомо, виграв, а альбому щось не видно.

Однак Шкрелі дав послухати в Periscope кілька уривків з пластинки, виправдовуючись тим, що він не має права оприлюднювати альбом протягом 88 років з моменту придбання і що йому потрібно все узгодити з учасниками Ву. Мабуть, не погодив, а тепер ще й в тюрму сяде - так що, схоже, найближчим часом «Once Upon In Shaolin» ми не почуємо. 

Опубликовано 7 августа, 11:58