Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
12 апреля 2018, 20:57

У Києві відбудеться музичний форум KYIV MUSIC DAYS

Вже завтра у Києві стартує KYIV MUSIC DAYS, великий 3-денний музичний форум. 

KYIV MUSIC DAYS включає в себе конференцію концертної індустрії, шоукейс-фестиваль та галузеву премію.
Головними пріоритетами KYIV MUSIC DAYS є: розвиток музичної індустрії та розширення її можливостей, залучення новаторських технологій до галузі, знайомство широкого загалу з молодими музикантами та музичними гуртами, а також інтеграцію вітчизняної музичної індустрії в світовий простір.

КОНФЕРЕНЦІЯ
Тематичний спектр конференції дуже широкий. За три дні планується розглянути та презентувати близько 20 напрямів, серед них: 
огляд європейських шоукейсів та їхня специфіка; нові формати музичної журналістики; особливості менеджменту та піару українських артистів; юридичні аспекти концертної діяльності; панельні дискусії ticketing-індустрії та організаторів великих фестивалів; взаємодія з державними інституціями та робота зі спонсорами; нюанси нішевої освіти в концертній індустрії; спеціальні презентації, воркшопи та круглі столи “за закритими дверима”.

Також в рамках Kyiv Music Days заплановано кілька спеціальних подій, про які буде оголошено додатково.  

СПІКЕРИ ТА УЧАСНИКИ
Серед гостей та учасників конференції будуть представлені букінг-агенції, промоутери, медіа-менеджери, музиканти, організатори фестивалів, арт-менеджери, представники концертних майданчиків, прокату звукового та світлового обладнання, піар-фахівці та інші функціонери концертного ринку України та Європи.
Наразі організатори називають лише частину спікерів, що беруть участь у дискусіях та обговореннях. Повний список — за посиланням, скажемо лише, що тут буде дуже багато людей, які керують музичним бізнесом в Україні. 

ШОУКЕЙС-ФЕСТИВАЛЬ
Шоукейс-фестиваль — це прийнята у всьому світі практика, коли молоді музиканти чи виконавці виступають, презентуючи себе перед аудиторією, що складається з музичних менеджерів, промоутерів, представників музичних агенцій та лейблів. 

Шоукейси Kyiv Music Days розподілилися за такими музичними напрямками: world music, фольктроніка, джаз, електронна музика, інді.

Місце проведення форуму — НСК Олімпійський. Вхід на конференцію та шоукейси включає в себе ряд додаткових опцій, що поділяються на пакети. Вартість пакетів: 790-3990 грн.  Купуйте на офіційному сайті! 

Опубликовано 12 апреля, 20:57