Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
9 марта 2018, 20:41

Тарас Шевченко та Notorious B.I.G.: що спільного між двома геніями

9 березня – день смерті класика сучасної вуличної поезії The Notorious B.I.G.. 9 березня – день народження класика української літератури, культурного батька нашого народу Тараса Григоровича Шевченка, а наступний день, 10 березня – день його смерті. 
В день двадцятиріччя з моменту смерті Біггі та 203-річчя з дня народження Шевченка ми збагнули, що обидва класики піднімали у своїй творчості практично однакові, вічні теми: кохання, смерть, любов, Бог, Вкраїна. 
Тому ми вирішили поєднати паралельні рядки з їх творчості, щоб довести, що справжня поезія – вічна, невмируща, що людей у різні епохи турбували одні і ті самі речі: туга за рідною землею, bitches, панщина, niggers, москалі та ін. 
Ба навіть долі у народів двох геніїв схожі – рабство, кріпосництво, поневолення. І поки негри у Брукліні йшли на панщину, а кріпаки ледве виживали, отримуючи мізерну соціальну допомогу… Ні, чекайте, все було трохи не так. Чи ні? 

Наприкінець ми б хотіли б дати вам послухати несподівану роботу Джонні Збараскі, відомого для поціновувачів українського хіп-хопу в першу чергу як екс-бітмейкера Дельти. Сьогодні йому в голову прийшла схожа концепція, з якої врешті вродився такий трек: 

 

 

Опубликовано 9 марта, 20:41